Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową. Znajdą tu Państwo informacje na temat firmy przewozowej Classtrans Mariusz Klasa. W galerii są rzeczywiste zdjęcia naszych pojazdów oraz oferta na wynajem luksusowych samochodów osobowych, jak również mikrobusów i autokarów z kierowcą. Zapewniamy kompleksowe usługi luksusowego przewozu osób przez całą dobę, na terenie całego kraju, siedem dni w tygodniu. Do każdego zlecenia podchodzimy z należytą starannością i rzetelnością. Z nami można bez obaw wynająć limuzynę i mieć pewność, że dotrze się do celu i na czas. Classtrans to doświadczony i profesjonalny personel, który codziennie realizując zlecenia dokłada wszelkich starań, by spełniać oczekiwania swoich Klientów. Naszych kierowców charakteryzuje nienaganny wygląd osobisty, umiejętność posługiwania się językiem agielskim oraz doświadczenie. Podróż z Classtrans to luksus w każdym calu. Zapraszamy do zapoznania się w treścią naszej strony internetowej oraz oczywiście do skorzystania z oferty.

Usługi biznesowe

Oferujemy usługi Executive Chauffering, które polegają na wynajmie ekskluzywnych limuzyn wraz z kierowcą. Nasza kadra to wykwalifikowani kierowcy, którzy zawsze dowożą pasażerów we wskazane miejsce, bez spóźnień i w pełni komfortowych warunkach. Nie trzeba się o nic martwić, można się wygodnie rozsiąść, zrelaksować czy poczytać gazetę. Dla wygody naszych gości udostępniamy najbardziej poczytne tytuły takie jak Herald Tribune, Financial Times czy USA Today. Zapewniamy także wyposażenie w postaci chusteczek, miętówek, zawsze idealnie schłodzonej wody oraz dostęp do Internetu bezprzewodowego. Zachęcamy do odwiedzenia naszego miejsca postojowego, które znajduje się na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, tuż przy hali przylotów. Zawsze oczekujemy na naszych klientów z przygotowaną tabliczką.

Pakiety biznesowe

Lunch z Klientem - Pakiet ten, zawiera obsługę limuzyny z kierowcą do 4 godzin. Kierowca limuzyny odbiera Pasażerów z hotelu czy biura. Zawozi na lunch, do biura czy do urzędu i oczekuje we wskazanym miejscu. Klient może zostawić swoje rzeczy w limuzynie, żeby mieć je zawsze pod ręką , tak aby przed odlotem już nie wracać do hotelu. Kierowca z limuzyną do dyspozycji jest niezastąpiony gdy mamy mało czasu a wiele spraw do załatwienia tuż przed wylotem.

Wieczorna kolacja służbowa - Limuzyna w blasku nocnych neonów i elegancki szofer otwierający drzwi wprost na czerwony dywan. Podjazd w takim stylu na kolację to Klasa sama w sobie, żadna taksówka nie zrobi takiego wrażenia. Oczekiwanie na Pasażerów pod wejściem lśniącą limuzyną, komfort przejazdu oraz nasze dodatki w podróży to jakość jakiej Państwo oczekują. Pakiet zawiera 6 godzin dyspozycji z możliwością przedłużenia.

Indywidualne przejazdy na zlecenie - Kierowcy naszych limuzyn świadczą luksusowy przewóz również na potrzeby indywidualnych przejazdów po Warszawie z punktu A do B. Na Państwa życzenie podstawiamy wybraną limuzynę, która zawiezie Pasażerów z biura na lotnisko czy z hotelu do restauracji. Przejazdy jednorazowe podobnie jak taxi świadczymy przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Przejazdy te są bezgotówkowe, za przejazd Pasażer płaci podpisując Voucher, na podstawie zawartej umowy o przewóz osób z Państwa firmą lub kartą Mastercard, Visa, American Express i Maestro.
Cena za przejazd ustalana jest indywidualnie z każdym Klientem na podstawie miejsca podstawienia oraz celu przejazdu.

Limuzyny weselne

Wyjątkowe wydarzenie wymaga niebanalnej oprawy. Nic tak nie uświetni dniu ślubu jak ekskluzywna limuzyna prezydencka. Proponujemy limuzynę marki Mercedes, klasy S 550 Long. Jest to wyjątkowo luksusowy model, który zachwyca swoją elegancją, idealne rozwiązanie w dniu ślubu, gdy młoda para chce poczuć się wyjątkowo i po królewsku. W naszej ofercie znajdują się także inne ciekawe pojazdy idealne na uroczystości weselne.

Atrakcyjne pakiety ślubne

Pakiet Klasyka – w ramach tej oferty proponujmy odbiór pana młodego, przejazd po pannę młodą, a także przejazd młodej pary do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, a później także na wesele. Dekoracja limuzyny we własnym zakresie. Jeśli chodzi o czas wynajęcia limuzyny, to są to maksymalnie trzy godziny.

Pakiet Elegancja – w zakresie tej oferty znajduje się odbiór pana młodego, przejazd po pannę młodą, przejazd młodej pary do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, a także dojazd na przyjęcie weselne. W tym pakiecie znajduje się także przystrojenie limuzyny przez profesjonalne studio florystyczne. W tym pakiecie czas wynajmu limuzyny wynosi do pięciu godzin.

Pakiet Avamtgarda – to najbardziej luksusowa propozycja, w ramach której następuje odbiór pana młodego, przejazd po pannę młodą, dojazd do kościoła lub urzędu stanu cywilnego, a także na przyjęcie weselne. Tutaj również ma miejsce dekoracja limuzyny przez specjalistów ze studia florystycznego. Limuzynę można także wykorzystać w czasie sesji fotograficznej. W tym pakiecie limuzyna może zostać wynajęta na czas do ośmiu godzin.

Wynajem na koncerty

Oferujemy wynajem luksusowych limuzyn dla zespołów, wokalistów i innych gwiazd estradowych. Zapewniamy szczególną troskę o klientów, którzy mają największe wymagania i oczekiwania. Jednocześnie gwarantujemy dyskrecję oraz całkowitą dyspozycyjność. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w tym zakresie.

Nocne przejażdżki

Proponujemy naszym klientom odkrycie uroków Warszawy nocą w czasie komfortowych przejażdżek Mercedesem S550 Long. Zapewniamy profesjonalnego kierowcę i jednocześnie pilota w czasie takiej podróży. Taka niesamowita przejażdżka obejmuje najbardziej znane i ciekawe miejsca w stolicy. Obejmują one ekskluzywne kluby, lokale zasługujące na uwagę, a także najlepsze restauracje, jakie warto odwiedzić. Starannie planujemy trasę przejazdu, konsultując wszystko z naszymi klientami. Zawsze sprawdzamy aktualną ofertę warszawskich lokali.

Prywatny kierowca

Zachęcamy do skorzystania z usług zaufanego prywatnego kierowcy na zlecenie. Jest to specjalna usługa dedykowana najbardziej wymagającym klientom, którzy mają indywidualne preferencje. Zapewniamy wysoki komfort, dyskrecję i bezpieczeństwo. Kierowca może zawieźć i odebrać dzieci ze szkoły, zrobić zakupy, pojechać po bilety do kina czy teatru. To połączenie prywatnego Concierge oraz kierowcy limuzyny w jednym. Warto skorzystać z takiego komfortu.