Concierge

Usługi Concierge w firmie Classtrans to więcej niż luksus. Polegają one na wsparciu Klienta w codziennych sprawach, zarówno tych banalnych jak i niezwykle ważnych czy osobistych. W praktyczny i wygodny sposób pracownicy Classtrans pomogą zaoszczędzić czas, zwiększyć efektywność działań w ciągu dnia Klienta a także w pewien sposób pomogą ożywić każdy dzień. Program ClassConcierge jest indywidualnie dostosowany do klienta w celu poprawy stylu życia w domu oraz w zapewnieniu dostępu do wszelkich udogodnień w życiu zawodowym. Nienaganna obsługa i wysoka kultura świadczonych usług, kieruje firmą Classtrans tak aby zaspokoić potrzeby Klientów i spełniać ich oczekiwania, nawet te pozornie niemożliwe do zrealizowania. Oferujemy pełną dyspozycję 24 godziny w ciągu dnia, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Program ClassConcierge korporacyjny jest częścią ulepszenia każdego przedsiębiorstwa, firmy czy innych organizacji. Planowanie codziennych zadań nie musi już być dla Państwa tak absorbujące. Nasi pracownicy zajmą się całą organizacją przy czym dołożą wszelkich starań, aby każde powierzone zadanie zostało wykonane na najwyższym poziomie. Dyskrecja jak i zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze. Wszelka korespondencja czy informacje dotyczące każdego zlecenia mają charakter poufny.

Klienci indywidualni mają zapewnioną pomoc w organizacji codziennych obowiązków a także ułatwienie realizacji marzeń i pasji. Dla pracowników firmy Classtrans nie ma zadań niewykonalnych. Dzięki szerokiej gamie kontaktów z każdej dziedziny życia, jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej niecodzienne zadanie. Zaczynając od rezerwacji samochodu z kierowcą, stolika w luksusowej restauracji, zakupie kwiatów czy biżuterii ,  a kończąc na szczegółowym sprawdzeniu potencjalnego partnera biznesowego. Usługi oferowane przez firmę Classtrans obejmują między innymi:

Organizację spotkań i przyjęć,
Wsparcie w codziennych obowiązkach: opieka nad dziećmi, Kidstaxi, opieka nad zwierzętami, organizacja sprzątania mieszkania,
Planowanie podróży, rezerwacja hotelu jak i zapewnienie transportu w dowolnej lokalizacji,
Pomoc w sytuacjach awaryjnych,
Wyszukanie informacji na dowolny temat korzystając z pomocy specjalistów w dziedzinie wywiadu gospodarczego,
Organizacja pomocy specjalistów w każdej dziedzinie,
Zakupy z dostawą do domu,
Dostarczanie i odbiór ubrań z pralni, sprzętu do serwisu etc.,
Zakup i doręczenie kwiatów,
Pomoc w sprawach urzędowych,
Analizę dostępnych ofert oraz pomoc w znalezieniu trudno dostępnego towaru
Pomoc w znalezieniu opiekunki do dziecka/osób starszych,
Organizacja drobnych napraw i większych remontów mieszkania oraz auta,
Regularne i okazjonalne zakupy,
i wiele innych, to Ty drogi Klientcie wyznaczasz nam granice naszych możliwości oraz nasze cele do osiągnięcia.

Oferta skierowana dla przedsiębiorców i małych firm jest bardzo dobrym rozwiązaniem umożliwiającym maksymalizację efektywności pracy pracowników. Pracownik czy menadżer mający więcej czasu dla siebie i energii w pracy jest bardziej efektywny, dlatego wykonywane przez niego zadania są na wyższym poziomie. Asystent ClassConcierge firmy Classtrans jest także idealnym wyróżnieniem pracownika. Klienci korzystając z naszych usług nie muszą już martwić się o realizację zadań dnia codziennego. Pracownicy firmy Classtrans dostępni są dla użytkowników 24 godziny w ciągu dnia, 7 dni w tygodniu oraz 365 dni w roku. Korzystanie z takiego zakres usług jest idealnym wzmocnieniem wizerunku firmy oraz zachowaniem bezpiecznej sfery pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Usługi skierowane dla firm i przedsiębiorców obejmują między innymi:
Szeroki zakres wsparcia zaczynając od spraw administracyjno – biurowych aż po kadrowe,
Research rynku w celu porównania ofert i produktów według wskazanych kryteriów,
Pomoc w sprawdzeniu potencjalnego pracownika, partnera biznesowego.
Weryfikację danych z CV,
Organizacja wyjazdów służbowych,
Organizacja spotkań biznesowych i eventów,
Dokonanie zakupów wraz z dowozem do wskazanego miejsca,
Przewóz osób,
 i inne


Ty drogi Kliencie wyznaczasz nam granice naszych możliwości oraz nasze cele do osiągnięcia